Tydzień 05 - Wydarzenia

Zaczęty przez Showmag, Pn, 31 Mar 2008, 21:23:35

Showmag

Miejsce na opisy wydarzeń z Domu Wielkiego Brata i komentarze dotyczące poszczególnych zdarzeń.

Zapraszam do postowania :)

Showmag

Wszyscy mieszkańcy nominowani do odejścia
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał vipowskiej części "Big Brother 5". Przed tym jednak, jeszcze jedna osoba będzie musiała opuścić Dom Wielkiego Brata.

Dzisiejszego wieczora wszyscy uczestnicy programu (Angela Kolicova, Jarosław Jakimowicz, Jolanta Rutowicz i Michał Skawiński) zostali poddani automatycznej nominacji. Wcześniej, Wielki Brat błędnie pogratulował domownikom... znalezienia się w finale, po czym poinformował, że z reality show odpadnie jeszcze jedna osoba. W słowach Jarosława Ostaszkiewicza (Wielkiego Brata) pogubili się nie tylko widzowie, ale i sam prowadzący.

Już dziś rozpoczęło się głosowanie widzów w sprawie czwórki nominowanych. Publiczność może jak zwykle oddawać głosy pozytywne i negatywne. O tym, kto znajdzie się w finałowej trójce przekonamy się w sobotę.

Jason

Cytat: AaragornO tym, kto znajdzie się w finałowej trójce przekonamy się w sobotę.
na pewno w sobote? a skąd ta wiadomosc? cos przegapilem?

ja myslalem, ze w srode albo czwartek, tak jak w bb 4.1

Lisq

Kuba mowil pod koniec programu, ze w sobote w big brother show. Wydaje mi sie, ze odpadnie Andzela lub Michal ^^ bardziej Andzela, chociaz.. kto wie.

Showmag

Janusz Strączek pierwszym uczestnikiem "Big Brother 5"
Dziś ogłoszono decyzję mieszkańców w sprawie dwójki kandydatów na uczestników drugiej części "Big Brother 5", którzy w niedzielę zamieszkali w Sekretnym Pokoju.

Za pozostaniem Janka w programie opowiedzieli się Angela i Jarek. Z kolei za tym, aby to Krystian pozostał w Domu Wielkiego Brata, głosowali Jolanta i Michał. Swój rozstrzygający głos miał oddać Marcin M., jednakże ogłosił on, że będąc w programie na prawach gościa, nie może podejmować takiej decyzji, a decydujący głos oddał Jarkowi. Ten opowiedział się za tym, aby to Janusz Strączek został pierwszym uczestnikiem drugiej części programu "Big Brother 5", który oficjalnie rozpocznie się w najbliższą niedzielę. Tym samym, w dniu dzisiejszym Krystian musiał opuścić reality show.

Jednocześnie, dziś wieczorem do programu weszły dwie kobiety: Dorota i Monika, również ubiegające się o uczestnictwo w "Big Brother 5". Także w ich przypadku, to uczestnicy zadecydują, która z nich pozostanie w Domu Wielkiego Brata.

Goku

Uff... Już się wczoraj bałem, że ten chodzący Steryd wejdzie do domu. Na szczęście Jarek wybrał Jaśka i pożegnaliśmy Steryda chyba na zawsze. Niech wraca do Szwecji czy skąd on jest i nie pokazuje się u nas w TV.

Co do tych dwóch blond lasencji - jak dla mnie mogliby żadnej z nich nie wpuszczać do domu, ale jeśli już któraś z nich ma wejść to niech to będzie ta z dłuższymi, rozpuszczonymi włosami(nie znam imion), która nosi okulary przeciwsłoneczne na głowie, bo ta z krótszymi wydaje się być stereotypową blondynką ;).

Nerox

Gdy widzę Monikę (ta z krótszymi włosami), to uśmiech sam się pojawia na ustach ;) Blondynka żywcem wyjęta z dowcipów. Jeżeli zostanie, to mamy Jolę w wersji blond w BB5 ;)

chatiflatt

Mina Jolanty, kiedy wczoraj po wejściu Moniki przez chwilę nie znajdowała się w centrum uwagi, była daleka od zadowolenia :D
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Goku

Założę się, że teraz do finału przejdzie Angela, a na Jolancie producenci będą chcieli jeszcze trochę zarobić. Potem jeszcze pewnie będą udawali, że Michał ma podobną ilość głosów do Jolanty ;).

Patrzcie na tą sondę:


Kto nie powinien znaleźć się w finałowej trójce?
Jola Rutowicz  -  5787  [32 %]
Jarek Jakimowicz  -  5894  [30 %]
Michał Skawiński  -  4399  [23 %]
Anzhela Koltsova  -  2942  [15 %]

Ilośc odpowiedzi: 19022

Po pierwsze - te wyniki zupełnie nie zgadzają się z tymi z TV ;). Po drugie - od kiedy 5787 to więcej od 5894?? xD

podmark

Cytat: GokuPo pierwsze - te wyniki zupełnie nie zgadzają się z tymi z TV ;). Po drugie - od kiedy 5787 to więcej od 5894?? xD
Tylko znowu nie dopuszczasz do wiadomości, że widzowie głosują na dwie linie. Sonda, która ma pokazać, kto powinien wypaść bez porównania z tą, kto powinien zostać jest w ogóle niemiarodajna.

Showmag

Monika Olszanowska drugą uczestniczką "Big Brother 5"
Dzisiejszego wieczora ogłoszono decyzję mieszkańców w sprawie dwójki kandydatek na uczestniczki drugiej części "Big Brother 5", które we wtorek zamieszkały w Domu Wielkiego Brata.

Za pozostaniem Moniki w programie opowiedzieli się Angela, Michał, Janusz i Jarek. Z kolei za tym, aby to Dorota pozostała w Domu Wielkiego Brata, głosowała Jolanta. Tak więc to Monika Olszanowska została kolejną uczestniczką drugiej części programu "Big Brother 5", który oficjalnie rozpocznie się w najbliższą niedzielę. Tym samym, w dniu dzisiejszym Dorota musiała opuścić reality show.

Ponadto, w dniu wczorajszym Dom Wielkiego Brata opuścił Marcin Miller, który przez ostatnie dni przebywał w programie na prawach gościa.

Jason

Fajnie, ze Doris została, smieszna jest, choc brzydka (i jeszcze Klawiter z tymi zębami, buahahahah)

Wiadomo - Jolka znowu prowadzi w glosowaniu, ale jutro do finalu nie wejdzie, tylko Angela. Coraz bardziej to zenujące

w koncu Miller wyszedl

ponadto mozna bylo w programie na zywo uslyszec jak te dwie dziewczyny mowią, ze 'nowi uczestnicy są juz przygotowywani do wejscia'. Czyli pewnie znow sie znają...

Lisq

to Monika zostala a nie Doris.

no i Jolka w finale. jutro wejdzie Andżela i final za dwa dni. jeju jak to szybko zlecialo :( szkoda. fajna byla ta edycja. no coz. chcialbym by Jarek wygral, bo Jolka to sie zrobila troche falszywa w ostatnim tygodniu. zalezy jej by wygrac i sie kloci z Jarkiem. mysli ze tym sposobem Jarek straci fanow a ona zyska. myli sie .

tomekk

Oczywiście,że wygra Jola. Zwycięzca edycji Celebrities ma zostać z mieszkańcami II części (tak bynajmniej pisano jakis czas temu,zanim ruszyła 5 edycja,bo teraz jakos cicho na ten temat) ...stąd kto zostanie jak nie Jolanta  :zabek:  Tak więc będzie miała podwójną wygraną na swoim koncie,no bo chyba nie będzie pełnoprawnym uczestnikiem? :zabek: mającym szanse na wygranie także II części. Już podano na stronie worldofbigbrother że start II części jakoby nastąpił 30 marca czyli w momencie wejścia pierwszych dwóch uczestników (Janusza i Krystiana),finał 15.06 czas trwania 78 dni,odliczajac ten śmieszny start jakoby tydzień wcześniej to wychodzi ciutke ponad dwa miesiące bo 71 dni. Tak więc najkrótsza dotychczasowa edycja (nie wliczając edycji Celebrities).

Showmag

Cytat: tomekkZwycięzca edycji Celebrities ma zostać z mieszkańcami II części.
Źródło proszę. Nikt nigdy tego OFICJALNIE nie potwierdził, a to są czyste spekulacje, spłodzone bodajże przez notsobb