Tydzień 07 - Wydarzenia

Zaczęty przez Showmag, Wt, 16 Paź 2007, 20:16:04

joker

Radio Maryja otworzyło filię we Wrocłwiu?
Nie ma co - takie tłumy, to niedługo zamkną nam BB ;(

Showmag

Paweł Mańka dołączył do mieszkańców
Opublikowano: 2007/10/19 20:40:00

W czwartek Paweł Mańka opuścił Sekretny Pokój i dołączył do pozostałych uczestników programu "Big Brother 4.1".

Ostateczną decyzją o tym, czy Paweł będzie miał możliwość wejścia do Domu Wielkiego Brata, podjęła Jola. Dziewczyna przeszła do Sekretnego Pokoju, gdzie miała możliwość porozmawiać z kandydatem. Choć Jolce nie bardzo spodobał się sposób bycia Pawła, to stwierdziła, że nie będzie nikomu zamykać drzwi i opowie się za tolerancją, doprowadzając do wejścia Pawła do reality show.

Przypomnijmy, że wcześniej o losie Pawła miały zdecydować Joanna Chmielewska (postanowiła wejść do programu wraz z Mariuszem Schulzem), a także Katarzyna Lenartowicz i Katarzyna Wiśniewska (obie miały możliwość zapoznania się z Pawłem w Sekretnym Pokoju, ale były przeciwne jego wejściu do programu). Jednak decydujący głos w sprawie uzyskała Jola Rutowicz. To za jej sprawą Paweł zamieszkał w Domu Wielkiego Brata.

FK

Wspaniałomyślna Jolanta... Wielki na pewno coś by wymyślił, żeby wpuścić Pawła. Tak sądzę.

Showmag

Agata Gawęda wyeliminowana
Dziś, po 43 dniach pobytu, decyzją telewidzów Dom Wielkiego Brata musiała opuścić 20-letnia Agata Gawęda.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu do odejścia nominowani byli Adrian Nadolski i Jolanta Rutowicz (zdobyli po 4 głosy). Za złamanie regulaminu programu, Wielki Brat postanowił automatycznie nominować Agatę Gawędę, Katarzynę Lenartowicz i Katarzynę Wiśniewską. Cała piątka została poddana osądowi widzów, mogących oddawać głosy pozytywne (kto powinien pozostać w programie) oraz negatywne (kto powinien zostać wyeliminowany), które po zestawieniu dały ostateczny wynik.

Dziś o godzinie 23:05 ogłoszono decyzję telewidzów: Dom Wielkiego Brata musiała opuścić Agata Gawęda.

Szczegóły nominacji i wyniki głosowania widzów dostępne są tutaj.