Big Brother 5

Józef Warchoł wyrzucony z „Big Brothera”!

Aktów przemocy i wandalizmu dopuścił się dziś w nocy jeden z uczestników „Big Brother 5”. Józef Warchoł wywołał bijatykę w Domu Wielkiego Brata, narażając na niebezpieczeństwo uczestników widowiska. Do programu wtargnęła ochrona, która usunęła Warchoła z reality show.

Przypomnijmy, że w środę odbyły się pierwszej nominacje w drugiej części „Big Brother 5”. Do odejścia wskazane zostały Izabela i Klaudia. Po ogłoszeniu wyników głosowania, wielu uczestników nie mogło się powstrzymać od dyskusji na temat nominacji. W trakcie jednej z rozmów Józef Warchoł powiedział Izie, że na nią nie głosował. Później wielokrotnie to jeszcze potwierdził. Ponadto, Józef dopuścił się aktów agresji. Stwierdził, że to przez Marcina grupa bogatych stała się grupą biednych. Nie spodobała mu się jego postawa, kiedy przeszedł do grupy bogatych (co stało się z woli Wielkiego Brata). W obronie Marcina stanął Darek, który próbował wyjaśnić sytuację. Józef nie był z tego zadowolony: wpadł w szał, powiedział Darkowi, ażeby go nie umoralniał, po czym nazwał go „spedalonym” i kazał mu zejść z oczu. Na tym się jednak nie skończyło. Józef dopuścił się agresji i kilkukrotnie pchnął Darka, kierując go do sypialni i zatrzaskując za nim drzwi.

W związku ze złamaniem regulaminu programu, wczoraj wieczorem Józef został karnie nominowany do opuszczenia reality show. Widzowie mieli zdecydować o tym, kto z trójki nominowanych (Izabela, Klaudia, Józef) opuści w niedzielę Dom Wielkiego Brata. Jednak zaraz po ogłoszeniu decyzji w sprawie naruszenia regulaminu przez Józefa, wpadł on w szał i po raz kolejny zaczął się agresywnie zachowywać. Józef uważał, że przyczyną jego karnej nominacji był właśnie Dariusz.

W piątek rano Józef Warchoł został sprowokowany i zaatakował Janusza Strączka, a następnie ruszył w pościg za Darkiem Kiślukiem. Była to jedna z najbardziej drastycznych scen w historii reality show „Big Brother” na świecie. Uczestnicy widowiska zostali wyprowadzeni przez ochronę, podczas gdy Józef zaczął demolować Dom Wielkiego Brata. Zamiast otworzyć drzwi za pomocą klamki, Józef wolał wykopać je z użyciem siły. Szokujące zachowanie Warchoła w końcu spotkało się z reakcją producentów. Po długotrwałej opieszałości, w końcu zdecydowano się podjąć odpowiednie kroki. Józef siłą został usunięty z programu. Wiadomo też, że jeden z mieszkańców w trybie natychmiastowym zdecydował się opuścić widowisko na własne życzenie.

W dniu dzisiejszym nie odbył się program na żywo „Big Brother: Prosto z Domu”, a o godzinie 20:00 wyemitowano powtórkę niedzielnego „Big Brother: Omnibus”.

W związku z wydarzeniami w Domu Wielkiego Brata, środowe nominacje zostały anulowane. Dalsze informacje zostaną ujawnione podczas niedzielnego programu „Big Brother: Ring” o godzinie 21:30.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł