Big Brother VIP

Producenci wyciągną konsekwencje wobec Sashy Strunin?

W nocy z niedzieli na poniedziałek Aleksandra Strunin opuściła Dom Wielkiego Brata. Producenci programu twierdzą, że wokalistka złamała umowę z firmą Endemol Polska.

Przypomnijmy, że wokalistka duetu The Jet Set chciała opuścić program ze względów zawodowych. Po tym, jak producenci odmówili wypuszczenia Sashy z programu „Big Brother”, pod Domem Wielkiego Brata pojawił się samochód, z którego wysiadł ojciec piosenkarki i jego ochroniarze. Towarzyszyli im również policjanci, którzy przyjechali radiowozem. Producenci nie mając wyboru, zmuszeni byli wypuścić Sashę z reality show.

Tymczasem Endemol Polska twierdzi, że w kontrakcie było wyraźnie napisane, że Sasha Strunin musi pozostać w programie do momentu, aż show się nie zakończy. Ponadto zapowiedziano, iż za złamanie umowy wobec uczestniczki zostaną wyciągnięte konsekwencje. Aleksandrze Strunin grozi najprawdopodobniej wysoka kara finansowa.

Menedżer Sashy uważa, że jego podopieczna nie naruszyła telewizyjnej umowy. „Tak było ustalone w kontrakcie z producentami. Sasha ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie” – powiedział tabloidowi „Fakt”.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł