Big Brother VIP

Kasia „Nova” Brodowska: „Ten program to dno!”

”Ten program to jedno, wielkie dno” – powiedziała Katarzyna „Nova” o reality show „Big Brother” we wczorajszym, premierowym odcinku „Big Brother Show”.

Kasia była jednym z gości wczorajszego programu na żywo „Big Brother Show”. W trakcie spotkania, męska część mieszkańców Domu na czele z prowadzącym i producentami widowiska niewybrednie ją atakowali.

W studio komentowano między innymi walory fizyczne Kasi, jej umiejętności wokalne i poczucie humoru. W końcu Kasia zdecydowała się opuścić studio.

Na koniec, zamiast wykonać jeden ze swoich utworów, wyszła na scenę i zwróciła się do wszystkich zgromadzonych: „Muszę to powiedzieć: ten program to jest jedno, wielkie dno”. Piosenkarka dała wyraz swojemu oburzeniu, podsumowując marność reality show „Big Brother”. Kasia zarzuciła także producentom, że uczestnicy widowiska przez cały czas mają kontakt ze światem zewnętrznym. „Wszyscy tutaj mają kontakt z rzeczywistością i ja już niestety tutaj nie wystąpię” – dodała.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł