Big Brother 4.1

Nieprawdziwe wyniki głosowania widzów – dowód w sprawie

Mamy niepodważalny dowód na nieprawdziwość wyników głosowań widzów, przedstawianych przez Endemol Polska i ATM Grupę w programie „Big Brother 4.1”.

Mówiło się o tym od dłuższego czasu – już na początku października wśród użytkowników forum internetowego Reality-TV.pl, jak i na innych forach dyskusyjnych, pojawiały się podejrzenia, że wyniki cotygodniowych głosowań widzów jakie prezentują producenci „Big Brother 4.1”, są niezgodne z rzeczywistością.

Na naszym forum wątek poświęcony tej sprawie rozrósł się już do 11 stron. Całą dyskusję można prześledzić w tym miejscu i nie jest żadną tajemnicą, że wielu internautów przestało wierzyć w autentyczność prezentowanych wyników. Większość naszych forumowiczów wyraża nawet śmiałą opinię, że producenci celowo minimalizują różnicę głosów pomiędzy poszczególnymi uczestnikami, ażeby naiwni widzowie wysyłali więcej SMS-ów, przynoszących korzyści finansowe producentom widowiska, czyli firmom Endemol Polska i Grupie ATM.

W ostatnią niedzielę zdobyliśmy niepodważalny dowód na to, że wyniki prezentowane na antenie „Big Brother: Ring” są nieprawdziwe. Poniżej zamieszczamy rozkład głosów, jaki przedstawiono widzom podczas trwania programu na żywo. W tym miejscu należy podziękować użytkowniczce naszego forum o nicku FK, która naprowadziła nas na trop. Nie podlega żadnym wątpliwościom, że ukazane niżej wyniki przedstawiają fałszywy obraz o rozkładzie głosów. Suma procentowa głosów pozytywnych i negatywnych wynosi bowiem 109%!

A co Ty myślisz na ten temat? Wypowiedz się na naszym forum dyskusyjnym.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł