Big Brother 4.1

Kasia Lenartowicz po raz kolejny złamała regulamin!

Podczas sobotniego programu „Big Brother Show”, Katarzyna L. nieświadomie przyznała, że złamała regulamin programu!

Gościem sobotniego programu „Big Brother Show” był między innymi Mirosław Ptasznik. Mirkowi dano możliwość porozmawiania z Kasią Lenartowicz, która podczas prowadzonej na żywo konwersacji, zapytała Mirka: „Dostałeś od Madzi to, co (ci) dałam?”. „Masz. Cieszę się” – powiedziała po chwili. „Zawsze będzie przy mnie” – odpowiedział Mirek. Tym samym, przez swoją nieuwagę Kasia Lenartowicz przyznała się do złamania jednej z głównych zasad programu. Przypomnijmy, że mieszkańcom Domu Wielkiego Brata nie wolno w żaden sposób kontaktować się ze światem zewnętrznym, w tym przekazywać bezpośrednio i pośrednio żadnych przesyłek do osób znajdujących się poza Domem.

Według tego, co powiedziała Kasia Lenartowicz, w dniu 14 października za pośrednictwem Magdaleny Czmudy (która tamtego dnia opuściła program), przekazała ona prezent przeznaczony dla Mirka Ptasznika.

Za kolejne naruszenie regulaminu Kasia powinna zostać bezzwłocznie usunięta z programu. W poprzednich edycjach „Big Brothera” realizowanych dla telewizji TVN, za podobne zachowania wobec mieszkańców wyciągane były konsekwencje.

W jednym z ostatnich artykułów pisaliśmy o tym, że mieszkańcy łamią regulamin nagminnie, ale wszystko wskazuje na to, że Wielki Brat wyciąga wobec nich konsekwencje jedynie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba: w momencie, kiedy jest to wskazane dla potrzeb show i kiedy zachodzi konieczność ratowania przed eliminacją najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów uczestników. Czy w przypadku Kasi Lenartowicz zostaną wyciągnięte konsekwencje, czy może jednak ręka producentów w postaci firm Endemol Polska i Grupy ATM obroni Kasię i nie spotka jej żadna kara? Z całą pewnością, jeżeli żadne kroki nie zostaną podjęte, będzie to kolejnym poważnym argumentem w sprawie ogromnej ilości podejrzeń o manipulacje w programie „Big Brother 4.1”.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł