Big Brother 4.1

Agata, Kasia L. i Kasia W. karnie nominowane!

W dniu dzisiejszym Agata, Kasia L. i Kasia W. zostały karnie nominowane do opuszczenia programu „Big Brother 4.1”.

Po wczorajszych nominacjach Katarzyna Wiśniewska, Katarzyna Lenartowicz i Agata Gawęda rozmawiały na temat zaistniałej sytuacji. Zdaniem Wielkiego Brata, dziewczyny spekulowały na temat kolejnych głosowań. W związku z tym, wszystkie trzy zostały karnie nominowane do opuszczenia programu. „Ile razy (regulamin) był łamany” – powiedziała Iza zaraz po ogłoszeniu decyzji Wielkiego Brata, dając dowód temu, że uprzednio w takich sytuacjach, wobec mieszkańców Wielki Brat nie wyciągał żadnych konsekwencji. Teraz, kiedy zaistniała taka potrzeba – decyzją producentów, nominowano innych uczestników „Big Brother 4.1”.

Przypomnijmy, że decyzją mieszkańców Domu Wielkiego Brata, w dniu wczorajszym nominowani zostali Adrian Nadolski i Jolanta Rutowicz. Dziś dołączyła do nich trójka innych domowników. Cała piątka zostanie poddana osądowi widzów. O tym, kto z nich opuści Dom przekonamy się w najbliższą niedzielę. Już wczoraj internauci podejrzewali, że producenci w celu ratowaniu Joli i Adriana nominują karnie innych uczestników programu. Jak widać, spekulacje te okazały się słuszne.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł