Big Brother 4.1

Agata automatycznie nominowana do opuszczenia Domu?

Agata Gawęda otrzymała przesyłkę pochodzącą ze świata zewnętrznego i naruszyła regulamin programu „Big Brother”.

Wszystko miało miejsce, gdy w ogrodzie Domu Wielkiego Brata została odnaleziona piłka zaadresowana do Agaty. W jej wnętrzu znajdował się list. Mieszkańcy radzili Agacie, by ta niezwłocznie odniosła rzecz pochodzącą ze świata zewnętrznego do Pokoju Zwierzeń. Jednak po drodze Agata otworzyła piłkę i przeczytała fragment korespondencji. W Pokoju Zwierzeń Wielki Brat powiedział Agacie, że może zapoznać się z treścią listu, jednak za naruszenie zasad zostanie automatycznie nominowana do opuszczenia programu. Agata stwierdziła, że nie chce zostać poddana nominacji za tak błahe przewinienie. Jak widać, Wielki Brat nie zauważył, że już w drodze do Pokoju Zwierzeń Agata naruszyła przesyłkę. W związku z tym, czy w jutrzejszym dniu możemy spodziewać się decyzji o jej automatycznej nominacji?

Tymczasem internauci mają własną teorię na temat „niespodziewanej” przesyłki. Jak wiadomo, Dom Wielkiego Brata znajduje się za potężnym ogrodzeniem i nikt niepowołany nie ma do niego dostępu. Zdaniem wielu internautów, to sami producenci podrzucili do ogrodu piłkę zaadresowaną do Agaty, właśnie po to, aby naruszyła ona regulamin i otrzymała automatyczną nominację, co uchroniłoby od odejścia Adriana lub Jolę, będących jednymi z najbardziej lubianych uczestników reality show. Jak wiadomo, Agata nie należy do najciekawszych zawodników, co skłania internautów do podejrzeń, że producenci wszczęli akcję wymierzoną przeciwko Agacie Gawędzie, mającą doprowadzić do wykluczenia jej z programu.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł