Gwiazdy tańczą na lodzie

„Gwiazdy tańczą na lodzie” z przerwą na reklamy

Wiadomo już, że program „Gwiazdy tańczą na lodzie”, który poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, będzie emitowany w piątkowe wieczory. Widowisku towarzyszyć będą… przerwy na reklamy.

Ponieważ nadawcy publicznemu nie wolno – jak robią to stacje komercyjne – przerywać filmów i programów spotami reklamowymi, postanowiono, że show będzie dzielony na części, aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem.

I tak zaraz po „Panoramie” o 18:30 emitowany będzie kilkuminutowy zwiastun programu. O 20:00 nastąpi emisja ok. 40-minutowego widowiska, a po przerwie reklamowej – jego druga część. Z kolei po wieczornej „Panoramie” o 21:30 będzie nadawany odcinek, w którym przedstawione zostaną wyniki cotygodniowego głosowania widzów.

„Przy takim przepełnieniu bloków reklamowych, z jakim mamy do czynienia wiosną i jesienią, dzielenie programów to jedyne, co telewizja publiczna może zrobić, żeby zwiększyć zasoby czasu reklamowego” – ocenia Piotr Bieńko, tv director i group account director domu mediowego MPG.

[Presserwis]

Poprzedni artykułNastępny artykuł