Gwiazdy tańczą na lodzie

Premiera „Gwiazd tańczących na lodzie” we wrześniu

To już pewne. Choć wcześniej pojawiły się wątpliwości, co do premiery nowego show TVP2, wiadomo, że program zagości na antenie we wrześniu tego roku. Znana już jest częściowa lista uczestników.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że program pojawi się w ramówce dopiero zimą lub na wiosnę przyszłego roku. Jednak władzom TVP2 udało się przekonać zarząd, by widowisko ruszyło jeszcze tej jesieni. „Użyliśmy wszelkich możliwych argumentów” – powiedział Jarosław Burdek, zastępca dyrektora TVP2.

W programie „Gwiazdy tańczą na lodzie” znane osoby będą tańczyć razem z profesjonalnymi tancerzami. Wśród gwiazd znajdą się między innymi: Przemysław Babiarz, Przemysław Saleta, Katarzyna Glinka, Tomasz Kammel, Zygmunt Chajzer, Rafał Mroczek, Anna Popek, Marysia Sadowska, Ewa Sonnet i Olga Borys. Prawdopodobnie zatańczą także: Marysia Sadowska, Olga Borys oraz Ewelina Serafin de la Cruz. Show poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, zaś w jury zasiądą Dorota Rabczewska i Włodzimierz Szaranowicz, a także dwaj eksperci związani z łyżwiarstwem.

Zawodnicy rywalizować będą o główną nagrodę – „Lodową gwiazdę”. O ich losach decydować będą telewidzowie, poprzez telefoniczne i SMS-owe głosowanie. Najprawdopodobniej widowisko będzie emitowane w piątkowe wieczory.

Poprzedni artykułNastępny artykuł