Kawaler do wzięcia, Klub Przygód

Powtórki „Kawalera do wzięcia” i „Klubu Przygód”

W te wakacje na antenie TVN i TVNsiedem będzie można oglądać powtórki dwóch programów reality shows: „Kawalera do wzięcia” oraz „Tenbit.pl – Klub Przygód”. Wiadomo już, że „Kawaler do wzięcia” emitowany będzie w czwartki po północy w TVN. Z kolei powtórki „Klubu Przygód” będzie można oglądać w soboty ok. 13:15 w TVNSiedem.

„Kawaler do wzięcia” to pochodzący z USA format, który osiągnął olbrzymi sukces na rynkach amerykańskim, włoskim i francuskim. Oryginalny tytuł reality show to „The Bachelor”. Główny bohater ma za zadanie spośród 25 kandydatek wybrać kobietę, która go zafascynuje i z którą, być może, będzie chciał związać swoją przyszłość. Treść odcinków stanowią spotkania atrakcyjnego mężczyzny z partnerkami w niecodziennych okolicznościach i bajkowym otoczeniu. Uwieńczeniem randek jest „Ceremonia Róż”, podczas której dziewczyny przechodzą do następnego etapu zabawy. W finale Kawaler musi zdecydować, której z dwóch pozostałych kandydatek najbliżej do ideału. Polska edycja „Kawalera” została zrealizowana w egzotycznej scenerii Republiki Południowej Afryki. Program prowadzi Krzysztof Banaszyk, aktor teatralny i filmowy. Warto wspomnieć, że w reality show występują między innymi: Maja Kotarska, Iza Grodecka i Ramona Snarska, które później wzięły udział w czwartej edycji „Baru”.

„Tenbit.pl – Klub Przygód” to program z cyklu reality show, pełen niespodzianek, nieoczekiwanych zwrotów akcji, ekstremalnych wyzwań, niezapomnianych wrażeń i przygód. Dziesięciu śmiałków: 5 kobiet i 5 mężczyzn, wyrusza na wielką wyprawę do tajemniczego miejsca oddalonego od Warszawy o ponad 1000 kilometrów. U celu ich drogi znajduje się skarb wartości 50 000 złotych. By go zdobyć, trzeba pokonać własne słabości, stoczyć walkę z pogodą, nieprzychylnym żywiołem i własnym strachem, a na dodatek wyeliminować z gry współuczestników. Uczestnicy nie wiedzą, gdzie jest ukryty skarb. By go odnaleźć, muszą odnaleźć wskazówki. Wyprawa jest pełna tajemnic i nieoczekiwanych sytuacji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł